Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

ULOTKI:


DRUK ULOTEK REKLAMOWYCH

Chcą Państwo dotrzeć do najszerszego grona odbiorców? Wystarczy im swoją reklamę podać na tacy, a dokładnie do ręki!

Ulotka to najskuteczniejsza i najtańsza forma reklamy. Dzięki niej szybko przeprowadzisz każdą akcję promocyjną, poinformujesz Klientów o nowych produktach i usługach. Możesz zamówić dowolny format. Każdy z nich dopasujesz do swojego projektu tak, aby przekaz był jasny i czytelny.

alt

Pamiętajmy jednak, że wśród morza zalewających nas reklam – zadziała tylko przekaz z ciekawych, oryginalnych, nieszablonowych, kolorowych ulotek, które rzucą się w oczy i przyciągną chwytliwym sloganem. Zadaniem ulotki jest przekazanie najważniejszych i niezbędnych informacji na temat produktu, firmy lub usługi. Zaprojektujemy i wydrukujemy ją dla Państwa albo przyjmiemy do druku gotowe już projekty.

Proponujemy szeroki wybór gramatur papieru oraz zadruk jedno - lub dwustronny. Ulotki możemy dodatkowo uszlachetnić folią mat lub połysk bądź lakierem UV. Standardowo pokryjemy je lakierem dyspersyjnym. Aby się wyróżniły możemy uszlachetnić je folią mat lub połysk. Nasze ulotki składają się jak chcesz: w „c”, w „z”, na pół, w „okienko”, w „harmonijkę” lub jako mapę. Ty decydujesz o efekcie finalnym.

Zrób wrażenie i wydrukuj ulotki na papierze najwyższej jakości!