Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

DRUK FOLDERÓW I KATALOGÓW


Foldery reklamowe i katalogi produktów oraz wszelkiego rodzaju broszury to najbardziej wszechstronna forma prezentacji Twojej firmy. Katalogi w oprawie zeszytowej, klejonej, spiralowej oraz szytej, wykonane za sprawą druku cyfrowego bądź offsetowego to także nasza specjalność. Wydrukujemy je w każdego rodzaju tonacji kolorystycznej, na błyszczącej bądź matowej folii, tekturce oraz na zwykłym papierze. To usługa, którą wykonują u nas często firmy, mające bogatą ofertę sprzedażową.

Jeżeli zdecydujesz się na katalogi lub foldery - do wykorzystania masz od czterech do kilkudziesięciu stron na papierze od 80-350g .

Nie martw się o formaty - Ty decydujesz co drukujemy. Czy wybierzesz szycie płaskie czy oczkowe – katalogi drukujemy i zszyjemy mocno oraz trwale.

Polecamy także katalog spiralowany, jako idealne rozwiązanie na atlas turystyczny, książkę kucharską , album ze zdjęciami lub co tylko chcesz.

Katalog klejony to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaprezentować jeszcze więcej. Wybierz optymalną dla siebie objętość (od 36 do 132 stron) i format (A5 lub A4 w pionie lub poziomie).

Chcesz, aby Twój katalog był nie tylko trwały, ale również elegancki? Wybierz folię połysk, mat lub lakier UV. Zamów też okładkę z wybiórczym lakierem UV. Off – drukarnia offsetowa - zadba o to, by katalogi spełnił swoją funkcję.