Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

OPAKOWANIA ZBIORCZE


Najprostszy i zarazem najbardziej popularny rodzaj opakowania tekturowego to karton klapowy. Kartony klapowe, oczywiście dzięki swojej uniwersalności , znalazły zastosowanie praktycznie w każdej branży przemysłowej. Stosuje się je jako opakowania zbiorcze i jednostkowe.

Ogromną zaletą kartonów klapowych jest prosty schemat ich składania. Pudełka klapowe zazwyczaj składają się z jednej części, złożonej ze ścian bocznych oraz klap. Do produkcji tych opakowań wykorzystujemy najczęściej tektury 3-warstwowe oraz 5-warstwowe, szare i bielone. Gramaturę oraz rodzaje fal dobieramy w zależności od potrzeb Klienta. W zależności od przeznaczenia i wielkości kartonów łączymy karton klejem lub zszywamy. Na wszystkich opakowaniach istnieje możliwość wykonania nadruku.

Zamówienia na kartony klapowe realizujemy w dowolnych ilościach i rozmiarach. Klient ostateczny otrzymuje pudełka w stanie rozłożonym. W przypadku zamówień najlepiej stosować numerację z katalogu FEFCO.

Zapamiętajcie – nasza drukarnia offsetowa to OFFerta globalna, a cena lokalna. Produkujemy i drukujemy opakowania na najwyższym światowym poziomie!