Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

Off ..erta optymalna a do tego bezpieczna. Z największą przyjemnością informujemy o kolejnych innowacjach i rozwoju naszej drukarni.

Twoje produkty jeszcze nigdy nie czuły się tak bezpieczne. Po wprowadzeniu nowej technologii możemy z całą pewnością zaproponować Państwo nowe a takźe ulepszone artykuły drukarskie.
Bezpieczne opakowania? Czemu nie nasze. Nasze najnowsze rozwiązania w druku opakowań na naszej fantastycznej maszynie pęcioliniowej w selekcją lakierującą w całym procesie produkcyjnym pozwoliło wzbogacić asortyment oraz znacznie poprawić jakość.

Drukujemy:
- farbami offsetowymi zwykłymi
- farbami offsetowymi fluoroscencyjnymi
- farbami offsetowymi luminescencyjnymi
- farmbi zabezpieczającymi typu coin reactive


Nowe opakowania i etykiety dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego stawiają nas dziś jako jednego z liderów branży.

Polecamy :
- opakowania jednostkowe wielobarwne drukowane na kartonach o bardzo szerokim zakresie gramatur dla każdej branży w tym jako NOWOŚĆ dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego.
- etykiety termoodporne wielobarwne drukowane na papierach i foliach zwykłych oraz specjalnych o bardzo szerokim zastosowaniu dla każdej branży w tym jako NOWOŚĆ dla milionowo nakładowego przemysłu spożywczego i farmaceutycznego

alt

Co ulepszyliśmy:
- foldery ulotki katalogi w standardzie powlekamy lakierem dyspersyjnym ,który znacznie podnosi walory estetyczne oraz trwałość produktu
- pudełka jednostkowe poprzez lakierowanie znacznie podnoszą swoje parametry wytrzymałościowe i estetyczne
- etykiety o specjalnych wymogach odpornościowych na temperaturę dyspersyjnemu lakierowaniu w sekcji maszyny offsetowej wytrzymują już dziś najtrudniejsze warunki magazynowania
- szybkość druku w jednym procesie technologicznym pozwoliła na znaczne obniżenie kosztów opakowań z lakierem wybiórczy ( miejsca na datowniki itp. )
- naklejki ostrzegawcze i informacyjne a także etykiety samoprzylepne o specjalnych wymogach wytrzymują już dziś najtrudniejsze warunki przechowywania i atmosferyczne
- opakowania kaszerowane jeszcze nigdy nie były tak efektowne i trwałe

alt

Bezpieczne jak nigdy dotąd.

Każdy z nas codziennie konsumuje spore ilości środków spożywczych i nawet do głowy nam nie przychodzi, że nasze ulubione produkty mogy być "wzbogacone" przez substancje, które wcale nie są zaplanowane podczas ich produkcji.

Świadomi konsumenci zwracają często pilną uwagę na skład kupowanych produktów, który zamieszczany jest obowiązkowo na ich opakowaniu. Niektórzy z nas, szczególnie dbający o swoje zdrowie są wręcz na tym punkcie przewrażliwieni.

A tymczasem przeróżne makarony, czekoladki, ciasteczka, herbatki, różnego rodzaju mrożonki i wiele innych produktów narażonych jest na bezpośrednie oddziaływanie i pochłanianie związków chemicznych, które przenikają z powierzchni niewłaściwie wyprodukowanych opakowań.

Ponad 90% wszystkich produkowanych w Europie środków spożywczych i używek sprzedawanych jest w zadrukowanych opakowaniach. Wiadomo, że opakowania spełniają najróżniejsze funkcje, są nośnikiem informacji i reklamy, przede wszystkim jednak mają za zadanie ochronę zapakowanego produktu. Ochrona ta dotyczy przede wszystkim zachowaniu odpowiedniego wyglądu, walorów smakowych i zapachowych zapakowanych środków spożywczych. Właściwe opakowanie powinno zatem zapobiegać przedostawaniu się do jego środka, a tym samym do produktu jakichkolwiek niepożądanych substancji. Coraz częściej okazuje się jednak, że opakowanie, samo w sobie może być właśnie zagrożeniem dla produktu, jeżli wykonane jest z nieodpowiednich surowców. Dotyczy to zarówno podłoża drukowego, farb, lakierów i wszystkich środków pomocniczych stosowanych w procesie drukowania.

Problem dotyczy głównie opakowań drukowanych techniką konwencjonalnego offsetu. Opakowania nie powinny wywierać jakiegokolwiek negatywnego wpływu na zapakowany produkt! Do niedawna uważano, że dotyczy to głównie zmian zapachowych i wystarczy stosować podłoża i farby o niskim zapachu własnym, aby opakowania uznać za bezpieczne. Okazuje się jednak, że znacznie większym problemem jest zjawisko przenikania niepożądanych substancji z zewnątrznej strony opakowań do produktu, które powodują nie tylko zmiany zapachowe i smakowe, ale mogą również prowadzić do zanieczyszczania i skażania produktu.

Zwróćcie na to uwage rozpoczynajac współprace z profesjonalistami z DRUKARNIA OFF DRUK POLIGRAFIA.