Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

DRUKOWANIE WIZYTÓWEK


Wizytówka zaczyna każde spotkanie i reprezentuje nas bez dodatkowych słów. Oglądasz, czytasz i już wiesz co się za nią kryje. Niezbędna biznesowo i prywatnie. Wymiarem niewielka, ale pojemna – zmieści wszystko to, co ważne.

Dobrze zaprojektowana wizytówka spełnia dwie funkcje: informacyjną i reklamową. Wizytówka ma reprezentować firmę lub daną osobę więc warto się zatroszczyć o to, by była ona elegancka, profesjonalna i fachowo wykonana oraz aby zachęcała potencjalnych Klientów. Nasze studio poligraficzne zaprojektuje unikatowy wzór specjalnie dla Państwa. Zapewnimy też wydruk odpowiedniej ilości wizytówek, a także karnetów czy biletów.

Wizytówkę wydrukujemy na kredzie 350 g mat. Dowolny format, druk jedno i dwustronny, w pełnej kolorystyce lub w wybranym kolorze z gamy PANTONE, na papierze offsetowym 90 g lub ozdobnym. Wizytówka może być też składana na dwie, trzy lub więcej części. Dodatkowo możemy, zamiast standardowym lakierem dyspersyjnym, pokryć ją lakierem UV. Z tą wersją na pewno zabłyśniesz wśród swoich Klientów.

Gwarantujemy profesjonalny druk wizytówek prywatnych i firmowych!

alt

PROJEKTOWANIE I DRUK PAPIERU FIRMOWEGO

Papier firmowy to wyznacznik profesjonalnego podejścia firmy do Klienta i to podkreślenie rangi danej marki. Nasze studio graficzne może zaprojektować druk firmowy z logo Państwa firmy, a także wydrukować odpowiednią ilość tego typu papieru.

W tej kwestii polecamy druk offsetowy – opłacalny przy wysokich nakładach druku, czyli przydatny szczególnie wtedy, gdy potrzebujemy wydrukować dużą ilość materiałów w przystępnej cenie.
 


5 + 1 =