Ulotki

Nowości

Studio Graficzne

Drukarnia

Plakaty

Katalogi Foldery
Szyte Klejone

Teczki Ofertowe

Wizytówki i
Papier Firmowy

Notesy Klejone, Szyte
Lub Na Spirali

Opakowania
Jednostkowe

Opakowania
Zbiorcze

Etykiety Zwykłe i
Samoprzylepne

Kalendarze

Druk
Wieloformatowy

OFF DRUK - drukarnia offsetowa przyjazna Klientom


         Wśród wielu różnych drukarni w Bielsko-Białej polecamy Państwu wybrać właśnie naszą drukarnię offsetową. Dlaczego? Poza obszerną ofertą, wieloletnim doświadczeniem w branży poligraficznej i oprócz najnowszych technologii, które stosujemy w naszym studiu graficznym – stale rozwijamy się i chcemy być firmą przyjazną dla naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Firma OFF DRUK utworzyła działy umożliwiające dostosowanie się do Państwa potrzeb i komfortowe warunki współpracy. Polecamy zapoznanie się z naszymi oddziałami!

  • Stacjonarne Biuro Obsługi Klienta
   Biuro drukarni mieści się przy ul. Piekarskiej 50 w Bielsku – Białej. Czynne jest codziennie - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 08:00 do 16:00. Czekamy tam na naszych Klientów.
  • Mobilne Biuro Klienta
   Mobilny i dyspozycyjny zespół handlowców oferuje indywidualną opiekę handlową i obsługę Klienta bezpośrednio w jego siedzibie. Nasi specjaliści od druku cyfrowego i offsetowego mogą przyjechać do Państwa na konsultacje, zaprezentować nasze projekty, a także dostarczyć gotowe już wydruki.
  • Profesjonalne Studio Graficzne
   Studio Graficzne jest to kolejna rzecz do Państwa dyspozycji. W każdej chwili istnieje możliwość omówienia uwag na temat projektu oraz zasięgnięcia profesjonalnej porady. Mogą Państwo skonsultować z nami swoje pomysły wizytówek, plakatów, materiałów reklamowych lub całkowicie zlecić nam stworzenie własnej wizji plakatu czy loga. Przygotujemy całą grafikę oraz kompletną strategię marketingową firmy. Z naszymi materiałami wypromujemy markę i sprawimy, że dzięki nadrukom z logo itp. nazwa firmy będzie zapamiętywana i stanie się rozpoznawalna.
    
  • Dział Transportu
   Gotowy materiał reklamowy można odebrać bezpośrednio w naszej siedzibie w Bielsku-Białej lub możemy dostarczyć go na wskazany adres, własnym transportem, firmą kurierska lub inną firmą przewozową. Jest to szczególnie wygodne rozwiązanie np. przy dostawie dużej ilości wydrukowanych materiałów reklamowych i handlowych oraz przy większych gadżetach.